Strony internetowe - od 600 PLN

Tak jak w realnym świecie, jakość wizytówki wręczanej na spotkaniu biznesowym daje obraz tego jaką klasę reprezentuje właściciel firmy. Tak samo w internecie już po kilku sekundach od wejścia odwiedzający internauta ma opinię o firmie i o jej właścicielu.

Najwyższe standardy usług

U mnie dostaniecie Państwo nawet w najniższym pakiecie stronę internetową, której oprawa wizualna zostanie przygotowana indywidualnie przez grafika, ponieważ jest to rzecz nieodzowna i bezdyskusyjna - jak koła w samochodzie. Zawsze dostarczony będzie wygodny w obsłudze panel administracyjny, który umożliwi samodzielne zarządzanie stroną - edycję treści, dodawanie/usuwanie zdjęć w galerii czy zmianę danych kontaktowych. Nie obejdzie się u mnie także bez płatnego serwera. Na darmowym serwerze w czasach oszustw internetowych Państwa strona mogłaby budzić podejrzenia i na pewno nie będzie traktowana poważnie. Moje strony również dużo łatwiej jest wypozycjonować, ponieważ zbudowane są w zgodzie z wyszukiwarką Google. Wiele stron mojego autorstwa trafia na wysokie pozycje w Google bez konieczności dodatkowego, często kosztownego pozycjonowania! Wykonywałem już strony dla klientów z całego świata, w tym: Norwegia, Hiszpania, Anglia, Australia, USA, Niemcy, Francja i oczywiście Polska. Wszyscy moi klienci są zadowoleni z moich usług o czym przypominają mi polecając moje usługi znajomym w swoim kraju.

Jakie szkody niesie źle wykonana strona internetowa?

Źle wykonana strona internetowa każdego kłuje w oczy od samego wejścia. Gdy niekompetentny webmaster zrobi ją na darmowym szablonie - widać to od razu, bo darmowych szablonów jest na tyle mało, że pewnie nie raz odwiedzający już go widział u kogoś innego. Taka strona może dać więcej szkody niż pożytku, ponieważ każdy klient zawsze kupuje oczami - nawet usługi, a raz wyrobioną opinię bardzo ciężko jest zmienić. Strona internetowa nie może również się zbyt długo ładować, ponieważ żyjemy w bardzo szybkich czasach i sekunda, to naprawdę długo! Większość klientów opuszcza stronę, gdy ta działa zbyt wolno. Częstym problemem amatorsko wykonanych stron internetowych, jest oparcie ich działania o stare oprogramowanie, lub wyposażone w niezweryfikowane wtyczki. Taka strona może być podatna na ataki hackerskie, może pozwolić na wykorzystanie serwera do SPAM-u lub jako bramkę proxy do internetowych przestępstw.

Oferta specjalna dla ekstremalnie wymagających klientów

Mimo, że ta podstrona zawiera jedynie informacje o typowych stronach ofertowych dla firm - jest u mnie możliwość zamówienia nawet bardzo rozbudowanego serwisu internetowego w PHP z wykorzystaniem baz danych MySQL, w tym celu zapraszam do pozycji: Programowanie PHP. Wszystkie moje skrypty i strony internetowe zbudowane są w technologii PHP / MySQL / HTML5 / CSS3 i jeśli sytuacja tego wymaga to także jQuery. Programuję komercyjnie od 2008r.

Profesjonalne sesje z fotomodelkami

Dla wielu branż, szczególnie gdzie grupą docelową są klienci biznesowi - warto rozważyć opcję wykupienia zdjęć fotomodelki na stronę. Jest to coś absolutnie ekskluzywnego, co posiada tylko niewielki procent firm na swoich stronach internetowych. Dzięki naszym dobrym zasadom współpracy, które ustaliliśmy z fotografami, możemy dostarczyć Państwu zdjęcia w bardzo niskich cenach hurtowych, które są niemożliwe do osiągnięcia przy zamawianych w studiu fotograficznym ilościach detalicznych.

Redagowanie treści na stronę

Przygotowanie nawet specjalistycznych tekstów na stronę internetową nie jest żadnym problemem, ponieważ tu również współpracuję z różnymi redaktorami, którzy są w stanie napisać na każdy temat a w razie potrzeby zasięgnąć informacji w internecie lub w książkach. Redagowanie tekstów jest wliczone w cenę jedynie najwyższego pakietu - All Inclusive, jednak nawet w pakiecie Eko za dopłatą można zamówić usługę zredagowania tekstów.

Ważna informacja odnośnie pakietów stron www: w pakiecie All Inclusive współpraca klienta przy tworzeniu strony internetowej jest minimalna. W całości zajmiemy się zredagowaniem tekstów na stronę, ich sformatowaniem oraz wzbogaceniem o grafikę. Treści zostaną zaprojektowane w pełnej zgodzie z prawami marketingu oraz będą zoptymalizowane pod aktualne trendy w wyszukiwarce Google. Założony zostanie również profil firmy na znanych portalach społecznościowych: Facebook, Instagram, Google Moja Firma.
  Eko - 600 PLN
Opis skryptu
lub 199 PLN - sam skrypt CMS
All Inclusive - 3000 PLN
Opis skryptu
lub 199 PLN - sam skrypt CMS
Domena .PL i serwer
System zarządzania zawartością (pozwala na samodzielne edytowanie zawartości strony www)
Strona zgodna z normami SEO - przyjazna dla wyszukiwarek i robotów indeksujących
Formularz kontaktu i mapa Google
Strona Facebook, Instagram oraz Google Moja Firma
Maksymalna ilość dostarczonych treści do umieszczenia (dostarczona w pliku worda, pdf lub innym). Czcionka 12px. Samodzielnie można dodać nieograniczoną ilość treści przez łatwy w obsłudze panel administracyjny 6 stron A4 10 stron A4, ale w tym pakiecie nie wymagana jest ani 1
Płatność za 1 stronę A4 powyżej w/w limitu od 45 PLN za zlecenie wprowadzenia 1 strony A4, którą można wprowadzić samemu przez panel
Grafika strony profesjonalna grafika, prosta animacja bannera profesjonalna grafika, zaawansowane animacje, wiele animowanych slajdów na bannerze, które w atrakcyjny sposób zaprezentują ofertę firmy
Menu strony max 10 pozycji, konfiguracja dowolna, możliwość wykonania wielopoziomowego menu (z podmenu) max 30 pozycji menu, absolutnie dowolne rozmieszczenie. Ponadto zaprojektowanie struktury pozycji menu.
Płatność za 1 kolejną pozycję menu powyżej w/w limitu 50 PLN
Wersja mobilna zgodna ze wszystkimi standardowymi urządzeniami mobilnymi na rynku od telefonów komórkowych, przez tablety aż po netbooki
Usługa zredagowania treści na stronę internetową w zgodzie z zasadami marketingu i wymagań wyszukiwarki Google 90zł za 1000 znaków. Można to jednak dostarczyć samodzielnie. W cenie przygotowanie opisów do wszystkich pozycji menu o łącznej długości do 7500 znaków
Galeria zdjęć. Ilość zdjęć nieograniczona jeśli umieszcza się je samodzielnie przez panel administracyjny Maksymalnie 5 kategoryzowanych galerii zdjęć, razem w nich maksymalnie 60 zdjęć (suma) Maksymalnie 10 kategoryzowanych galerii zdjęć, razem w nich maksymalnie 100 zdjęć (suma)
Dodatkowe zdjęcia Każde rozpoczęte zlecenie dodania 5 zdjęć - 10 PLN (nie dotyczy zdjęć dodawanych samodzielnie - bez limitu, bez dopłat)
Tłumaczenia na język angielski, niemiecki lub inny między 100 a 180zł za ok 2000 znaków treści
Opłaty dodatkowe w tabeli podane są głównie informacyjnie, ponieważ ponad 90% stron internetowych nie wymaga żadnych dopłat. Zazwyczaj mieszczą się one w mocno już zawyżonych limitach, które ustanowiłem na podstawie statystyki wcześniej tworzonych stron internetowych.

Zero ograniczeń dla samodzielnych!

Każdy rodzaj strony internetowej, bez względu na cenę umożliwia wpisanie nieograniczonej ilości treści jak również można umieścić dowolną ilość zdjęć w galerii. Ograniczenie nakładane jest wyłącznie na treści i zdjęcia dostarczone mi mailem żebym to ja umieścił je na stronie, ponieważ wiąże się to zawsze ze zmniejszaniem objętości, usuwaniem formatowania i ponownym formatowaniem tekstów, aby na stronie dobrze wyglądały.

Jak widać na powyższej tabeli większe pakiety są wzbogacone o usługi dodatkowe, na które nie każdy ma czas i nie każdy potrafi samodzielnie zrobić tak, aby być zadowolonym z efektu końcowego. Z usług dodatkowych przede wszystkim chciałbym wyszczególnić:
  • Redagowanie treści na stronę. Strona nie może być przygotowana w sposób chaotyczny, z przesadnym formatowaniem i błędami. Warto też, aby treść zawierała słowa kluczowe mające szczególną wartość dla wyszukiwarki Google.
  • Zdjęcia fotomodelek typu stockowego do prezentacji na stronie internetowej. Planuję, organizuję i dokonuję obróbki cyfrowej zdjęć fotomodelek, których obecność na stronie wzbudza zaufanie i podwyższa prestiż strony. Zdjęcia wykonywane są przez moich fotografów, nie są one brane z żadnych banków zdjęć przez co są one niepowtarzalne. Aby wybrać dla Państwa 3 zdjęcia fotomodelki, nasz fotograf musi wykonać ich przynajmniej 50 w studio fotograficznym. Wybór poz modelek, jak również selekcja modelki odbywa się zawsze w ścisłym porozumieniu z klientem, pozy prezentowane są na przykładowych zdjęciach z internetu.
  • Tłumaczenia treści stron internetowych na języki obce. Umożliwiam przetłumaczenie Państwa strony internetowej na dowolny język. Współpracuję z wieloma tłumaczami, którzy specjalizują się w różnych branżach i językach stąd macie Państwo pewność, że nawet specjalistyczne teksty z dużą ilością określeń technicznych zostaną prawidłowo przetłumaczone
  • Projekt logotypu. Podstawowy element identyfikacji wizualnej, wykonywany zwykle w kolorze, mono (czarnobiały) oraz w wersji na ciemne i jasne tło pod nim. Wszystkie logotypy finalnie dostarczane są w formacie wektorowym co pozwala nieskończenie wiele razy je powiększyć oraz wykorzystać do wizytówek, ulotek, pieczątek.


WYBRANE REALIZACJE

Japanica - MMORPG w klimacie dawnej Japonii
Japanica
zobacz szczegóły
Alkar.pl - galeria internetu, nietypowy katalog stron internetowych z wyszukiwarką
Alkar
zobacz szczegóły
Batteron Container - strona internetowa producenta kontenerów hakowych z Hamburga
Batteron
zobacz szczegóły
e-piecyki.pl - sklep internetowy z urządzeniami grzewczymi
zobacz szczegóły
oprogramowania sklepu

NAPISZ WIADOMOŚĆ

*Pola oznaczonesą wymagane.
Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy!
© Copyright 2015 windux.pl